Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

pes 2021 Full Bedava indir

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Şu an indirilmeye hazır olan PES 2021 LITE, myClub modunun tüm özelliklerine kısıtlamasız erişim sunuyor.
myClub’da, kişisel oyun tarzınıza uyan oyuncuları ve menajerleri toplayarak hayalinizdeki takımı kurmaya çalışacaksınız. Müsabakada üstünlük sağlamak için çaylak oyuncularınıza antrenman yaptırarak onları birer yıldıza dönüştürün ya da Efsanelerle ve diğer güçlü oyuncularla sözleşme imzalayın.

myClub’da ayrıca PES’e bu yıl gelen yeni, güçlü bir oyuncu türü olan Unutulmaz An Serisine erişebileceksiniz.
Bu oyuncular, günümüz ve geçmiş futbol yıldızlarının hafızalara kazınan anlarına göre oluşturulmuş oyunculardır ve o zamandaki performanslarını yansıtan, daha yüksek istatistiklere sahiptir.
myClub modunda ayrıca son maçlardaki olağanüstü performanslarına göre seçilen, var olan oyuncuların daha güçlü versiyonları olan “Öne Çıkan Oyuncularla” sözleşme imzalayabilirsiniz. Takımınıza bu güçlü oyuncu türlerinin ikisini de katın ve müsabakaya damga vurun!

PES 2021 LITE ayrıca gerçek dünyadaki futbol maçlarından ve ezeli rekabetlerden ilham alan çeşitli etkinliklere katılabileceğiniz, rekabetçi bir PvP modu olan Matchday modunu da içermektedir. Matchday modu aynı zamanda tüm beceri seviyelerinden oyunculara açık bir e-spor turnuvası olan eFootball.Open mücadelesini de içermektedir. Bunun yanında PES 2021 LITE, BİL’e karşı becerilerinizi geliştirmenize imkan sağlayan “Antrenman” ve “Yerel Maç” modlarını da içermektedir.

Oyunda yer alan Düzenleme Modu forma, amblem ve takım adı oluşturmanıza ve özelleştirmenize imkan sağlıyor.
Düzenleme Modu ayrıca diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan verileri içe aktarmanıza ve böylece sınırsız çeşitlilikte tasarıma erişmenize de imkan sağlıyor.
Takımınızı özelleştirin ve sahaya tarz bir şekilde çıkın!

PES 2021 LITE, yakın zamanda başlatılan eFootball Puanı Programını da tamamen destekliyor.
eFootball Puanı, eFootball Puanı Programının para birimidir. Oyunu oynamak ve eFootball turnuvalarını izlemek gibi çeşitli yollarla puan kazanabilirsiniz. Puanları kazandıktan sonra çeşitli oyun öğeleri ve bonuslar almak için kullanabilirsiniz.
Ayrıca Aralık ayında başlaması planlanan eFootball.Open’ın 2020-21 sezonuna katılarak da eFootball Puanı kazanabilirsiniz.
eFootball Puanı kazanarak alabileceğiniz bonuslardan bazıları, takımınızı güçlendirmek için kullanılabilir, bu yüzden elinizden geldiğince fazla puan kazanmak için eFootball.Open’a mutlaka katılın!