Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi

Yeni başlayanlar için n en iyi bulut madenciliği platformu hangisidir? Bulut madenciliğine yeni başlayanların dikkat etmesi gerekenler.


Özetle

  • Bulut madenciliği, güçlü madencilik ekipmanlarından pasif gelir elde etmek için madencilik tesislerinin bir kısmını ödünç alma hizmetidir.
  • Bitcoin bulut madenciliğinin, Bitcoin yarılanmasının yarattığı fiyat dalgalanmaları nedeniyle 2020’de karlı olması büyük bir olasılık taşıyor.
  • Bulut madenciliği dolandırıcıların bol olduğu bir alan. Ponzi şemaları ve çıkış dolandırıcılıkları, yeni başlayanlar için en yaygın iki tehdit konumunda.
  • Cloud Mining sözleşmeleri başlangıç planları ve periyodik ödemeler içerir. Genellikle, minimum yatırım tutarı 10 dolardan başlıyor.
  • IQ Mining ve Crypto Universe, düşük fiyatlandırma ve zengin sözleşme türleri ile 2020 yılında en iyi bulut madenciliği hizmetlerinden.

Bulut madenciliği, madencilik tesislerini uzaktan işleten ve kontrol eden bir veri merkezi aracılığı ile madencilik yapmanızı (Bitcoin madenciliği, Ethereum madenciliği, Litecoin madenciliği vb). sağlayan bir madencilik türüdür. Müşteriler sadece bir sözleşme imzalayarak madencilik ödüllerinden payını alır. Pahalı madencilik ekipmanı satın almalarına gerek yoktur. Geleneksel madenciliğe karşı giriş seviyesinde alternatif oluşturmaktadır.

Tipik olarak, kullanıcıdan bir ay, üç ay, altı ay veya bir yıl boyunca bir sözleşme imzalaması istenir, ancak ömür boyu bulut madenciliği sözleşmeleri de mevcuttur. Ayrıca, kullanıcı ödünç almak istediği hash oranını (performans göstergesi) özelleştirebilir. Buna karşılık, bir başlangıç ödemesi ve bazı periyodik ücretler öder.

Bu yazıda sizlere bulut madenciliği sürecini açıklayacak ve en iyi bulut madenciliği sitelerini paylaşacağız. Bulut madenciliği alanındaki dolandırıcılıklardan nasıl kaçınacağınız hakkında tavsiyeler vereceğiz.


Dolandırıcılıklardan nasıl korunabilirsiniz?

Lütfen aşağıda açıklanan her bulut madenciliği hizmetinin, yatırımlarınızın bir kısmının veya tamamının kaybıyla sonuçlanabilecek yüksek riskli bir yatırım seçeneği olabileceğini unutmayın. Kripto piyasası hala emekleme aşamasında.

Daima kendi araştırmanızı yapın veya lisanslı bir finansal danışmanla iletişim kurun. Lütfen, kaybını göze alamayacağınız birikimleri bulut madenciliğine harcamayın.

Bu makaledeki bilgiler yalnızca eğitim amaçlıdır ve herhangi bir biçimde yatırım tavsiyesi olarak kullanılması amaçlanmamıştır.


Bulut madenciliği nedir?

Genel olarak insanlar madenciliğin ne olduğunu, bulut madenciliğini özel kılan ve 2020’de madenciliğe başlamanın karlı olup olmadığını merak ediyor.


Madencilik nedir ?

Özetle, madencilik blok zincirine yeni bloklar eklerken hash (işlemsel sırlar) hesaplanmasını ifade eder. Buna karşılık, bir ağdaki her işlem bu bloklar içinde doğrulanır. Sonuç olarak, Bitcoin ağının performansını ve bütünlüğünü korumak için Bitcoin madenciliği elzemdir.

Belirli bir süre boyunca hesaplanan (çıkarılan) hash miktarına hash oranı da denir. Ağın toplam hash oranına ağ zorluğu denir.


Bulut madenciliği nedir ?

Geleneksel madencilik, sofistike donanım cihazları veya madencilik teçhizatları ile gerçekleştirilir. Örneğin en yaygın madencilik bilgisayarlarından biri olan Antminer S17’nin maliyeti bin 200 dolar, ancak karlı bir şekilde madencilik yapmak için en az bir düzine madencilik bilgisayarına ihtiyacınız var.

Bunun yerine, bir madencilik sözleşmesi imzalayabilir ve üst düzey bir madencilik kuruluşundan bazı madencilik cihazlarını ödünç alabilirsiniz. Genellikle bu tür madencilik şirketleri elektriğin çok ucuza sağlanabildiği ve esnek hukuk kurallarının olduğu ülkelerde (Uzak Doğu, Kuzey Çin, Gürcistan, Abhazya, vb.) mühendisler ve geliştiriciler tarafından kurulur. Belirli bir süre için madencilik kapasitesinin bir kısmının borçlanmasına bulut madenciliği denir.


2020’de bulut madenciliği kârlı mı?

Bitcoin madenciliği kârlıdır, çünkü her yeni blok ve onaylanmış her işlem Bitcoin’de önceden belirlenmiş bir miktarla ödüllendirilir. 

Bu nedenle, Bitcoin madencileri ağın varlığını ve gelişimini desteklemek için ekonomik olarak teşvik edilmektedir. Ancak her 210 bin  bloktan sonra madencilik ödülü yüzde 50 azalıyor. Bu tür bir olay Bitcoin ağ yazılımına sabit kodlanmıştır ve bu her 4 yılda bir gerçekleşir.

Yarılanma Bitcoin ağı için çok önemlidir. Bir sonraki (üçüncü) yarılanma 2020’nin Mayıs ayının ilk günlerinde gerçekleşecek. Birçok analist, yarılanma bittikten sonra Bitcoin fiyatının önemli ölçüde artacağına inanıyor. Bu nedenle, 2020’de madenciliğe başlamak çok karlı olabilir. Çünkü bu durumda yeni madencilik ekipmanı satın alıp özelleştirmeniz gerekmeyecek ve bu nedenle madenciliğe büyük yatırım yapmanıza lüzum olmayacak..


Bulut madenciliği web sitesi nasıl olur?

Bir bulut madenciliği web sitesi genellikle bulut madenciliği hizmetleri sağlayıcısının sitesidir. Çeşitli tarifeler sunar, müşteri anlaşma formunu gösterir ve ziyaretçilere ücret politikaları hakkında bilgi verir. Ayrıca, promosyon kampanyaları hakkında güncel bilgiler bulabilir ve bulut madenciliğinden elde ettiğiniz geliri düzenli olarak izleyebilirsiniz.


Bulut madenciliği dolandırıcılığı nasıl önlenir

Müşteriler tipik olarak pasif gelir elde ettiği madencilik teçhizatına fiziksel olarak erişilemediğinden, bulut madenciliği alanı, her türlü dolandırıcılığa açık kapı bırakmaktadır.

İki tür dolandırıcılık bulut madenciliğinde oldukça yaygındır. Ponzi şemaları ve çıkış dolandırıcılıkları. Ponzi programı çerçevesinde, ilk müşterileri için bulut madenciliği ödülleri sadece yeni müşterilerin ödemelerinden elde edilmektedir. Madencilik teçhizatları burada gerekli değildir ve mevcut olmayabilir. Çıkış dolandırıcılığında ise, planın arkasındaki dolandırıcıdan başka kimse ödül almaz.


Bulut madenciliği dolandırıcılığını önlemek için iki temel ipucu

Önce şeffaflık. Asla madencilik teçhizatı ‘gizli’ bir yerde çalışan bir ‘gizli projeye” yatırım yapmayın. Tüm belgeleri doğrulayın: sözleşmeler, lisanslar, vb. Bulut madenciliği hizmetini sağlayan ekiple iletişim kurmaktan ve onlara soru sormaktan çekinmeyin.

Bu dünyada ücretsiz hiçbir şey yok. Ücretsiz bulut madenciliği sitelerinden kaçının. Birisi size ücretsiz bir bulut madenciliği hizmeti sunuyorsa (inceleme veya promosyon, vb.), o bir dolandırıcıdır.


2020’de en iyi 3 bulut madenciliği sitesi

Sizlere 2020 yılında yatırım yapılabilecek en iyi bulut madenciliği platformlarının tarafsız bir analizini sunuyoruz. Ancak her zaman kendi araştırmanızı yapın.


IQ mining

IQ Mining, 2016’da piyasaya sürülen bulut madenciliği hizmetidir. Seyşeller’deki IQ mining şirketi tarafından kurulmuştur. Beş yıllık tecrübe ile bulut madenciliği alanında mükemmel bir üne kavuştu. Üç tür klasik bulut madenciliği algoritması (SHA-256, SHA-256 Bitcoin Cash ve Ethereum) ve iki ileri teknoloji ürünü sunar SHA-256 Pro Madencilik ve USDT Stablecoin Madenciliği.

IQ Mining’in 6 dolar gibi çok düşük bir minimum fiyat sözleşmesi var. Diamond Club, en az 50 bin dolarlık bulut madenciliği yatırımı yapan yatırımcılar için geçerlidir.

IQ Mining heyecan verici bir tavsiye programı başlattı ve sürekli hediyeler veriyor.

En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi

.Kaynak:IQ mining


IQ mining Sözleşmeleri

En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi

Not: Garanti gelirli USDT sözleşmesi süresi sadece 1 yıl, sözleşmelerin geri kalanı 1, 2, 5 yıl ve ömür boyu süreli sözleşmeler mevcuttur.


CryptoUniverse

Crypto Universe bulut madenciliği projesi Şubat 2018’de başlatıldı. Avrupa blockchain projelerinin en çekici mevzuatlarından birine sahip olan Estonya’da kayıtlıdır. Bu bulut madenciliği platformu, elektrik oranlarının gerçekten düşük olduğu Rusya Federasyonu’nun kuzey bölgelerinde madencilik tesislerini işlettiği için büyük bir avantaja sahiptir.

Crypto Universe iki tür sözleşme sunar: ‘BTC Madenciliği’ ve ‘Bulut Madencileri’. Birincisi klasik görünüyor: periyodik ücret karşılığında şirketin hash oranlarını paylaşıyorsunuz. ‘Bulut Madencileri’ seçeneğiyle kendi madencilik bilgisayarınızı bir süre ödünç alabilirsiniz. “BTC Madenciliği” ile başlangıç planı 9 ABD dolarından başlıyor.

En kârlı tarife planıyla, üst düzey AvalonMiner 1066 madencilik makinesi ile ayda 0.1 BTC’ye kadar kazanabilirsiniz.

En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi

Kaynak:CryptoUniverse


CryptoUniverse Bulut Madenciliği sözleşmeleri 

Not:Cloud Mining BTC 2025 sözleşmesi, günde 1 TH / s başına 0,07 $ tutarında bir bakım ücreti içerir.


CryptoUniverse Bulut Madencisi sözleşmeleri 

En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi

Genesis Mining

Genesis Mining, İzlanda’nın jeotermal enerjisini kullanan bir bulut madenciliği işletmesidir. İngiliz Virgin Adaları’nda kurulmuştur. Bu firma, Şubat 2014’ten beri faaliyette olduğu için sektörün en tecrübeli ismi.

Eskiden Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero ve ZCash bulut madenciliği teklif ediyorlardı, ancak şimdi sadece Bitcoin (BTC) ve Dash (DASH) bulut madenciliği seçenekleri mevcut.

Genesis Mining bulut madenciliği tarifelerinin fiyatları 208 dolardan başlıyor.

En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi

Kaynak:Genesis Mining


Genesis Madencilik Bitcoin (BTC) Bulut Madenciliği Planları

En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi

Genesis Madencilik Dash (DASH) Bulut Madenciliği Planları

En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi

2020 yılındaki en iyi 8 bulut madenciliği sitesi

IQ mining

IQ Mining, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) ve hatta ABD Doları Tether (USDT) madenciliği için tasarlanmış en popüler bulut madenciliği ortamlarından biridir. IQ Mining, 2016 yılından beri faaliyette olduğu için bu sektörde emektar. SHA-256 ve Ethash madencilik algoritmalarına dayalı programlar mevcuttur. Sözleşme bedeli 6 dolardan başlıyor, piyasadaki en düşük fiyatlardan biri.


CryptoUniverse

CryptoUniverse bulut madenciliği platformu 2018 yılında Estonya’da tescil edildi. Rusya Federasyonu’nda madencilik tesisleri işletiyor. Rakiplerinin aksine, hem madencilik programı hem de madencilik bilgisayar borçlanması sunuyor. Bu, belirli bir süre için belirli bir miktarda hashrate veya bir madencilik teçhizatı ödünç alabileceğiniz anlamına geliyor.


Genesis Mining

Genesis Mining, İzlanda’nın jeotermal enerjisini kullanan bir bulut madenciliği platformudur. Bulut madenciliği sağlayıcısı 2014 yılında hizmet vermeye başladı İki yıllık Bitcoin (BTC) ve Dash (DASH) bulut madenciliği sözleşmeleri sunuyor. Her bir kripto para birimi için çeşitli hashrate miktarlarına sahip dört teklif mevcuttur. Sözleşme fiyatları 208 dolardan başlıyor.


Hashflare

Hashflare, İskoçya’da bulunan tanınmış bir bulut madenciliği operatörüdür ve ASIC madenci üreticisidir. 2015 yılından beri faaliyet göstermektedir ve Bitcoin, Ethereum, Litecoin, DASH ve ZCash için bulut madenciliği sözleşmeleri sunmaktadır.Bir yıllık bulut madenciliği sözleşmeleri teklif etmekte.


BitDeer

BitDeer, 2018 yılında başlatılan nispeten yeni bir bulut madenciliği platformudur. Yüksek yasal taleplerle tanınan bir yer olan Singapur’da kurulmuştur. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, DASH, Monero, Litecoin ve Decred gibi çok çeşitli kripto para madencisi birimleri sunar. Bitcoin bulut madenciliği fiyatları 243 dolardan başlıyor.


RHY

RHY, 2019 yılında Çin’de başlatılan genç bir bulut madenciliği platformudur. Yalnızca Bitcoin bulut madenciliği sözleşmeleri sunar. Fiyatlar 9 dolardan başlıyor. Ayrıca, Bitcoin, Ethereum ve USDT kripto kredi hizmetleri sunuyor.


Nuvoo

Nuvoo, 2016 yılından bu yana Kanada madenciliği kapasitelerini işleten Kıbrıs merkezli bir Bitcoin bulut madenciliği şirketidir. Şirket, fiyatları 45 dolardan başlayan sadece iki yıllık bir sözleşme sunuyor. Ayrıca, Nuvvoo, kurumsal müşteriler için ASIC madencilik ekipmanlarının yetkili satıcısı olarak görev yapmaktadır.


Ultra Miner

Ultra Miner, sadece altı ay önce kullanıma sunulan yeni bir bulut madenciliği platformudur. Büyük Britanya’da bulunuyor. Ultra Miner dört Bitcoin bulut madenciliği tarifesi sunuyor. Tüm tarifeler Bitcoin’e sabitlendiği için özel bir fiyatlandırma yöntemi kullanılmakta. Ultra Miner 0.0005 BTC veya 4.25 dolardan başlayan fiyatlar sunuyor.


Bulut madenciliği web sitelerinin karşılaştırması

En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi

Bakım Ücreti Nedir

Bakım ücreti, kullanıcının bulut madenciliği sistemi işlevselliğinden destek almak için ödediği bir fiyattır. Kullanıcının sipariş ettiği hash oranın yanı sıra planı ve sözleşme süresinden de kesilebilir. Müşterilerden periyodik olarak veya sözleşmeyi imzalarken bir bakım ücreti alınabilir.

Kaynak:https://u.today/guides/crypto-mining/top-10-best-cloud-mining-sites-in-2020

Etiketler:

madencilikbulut madenciliğibakım ücretibfmedia – İstanbul 27.03.2020 – 12:09    

Size ne düşünüyorsunuz

Yorum Ekleİlk Yorum Yapan Sen Ol!

İlgili Haberler

2020’nin İlk Yarısındaki Blockchain MadenciliğiAntminer R4 İncelemesiMadenciliğin DeFi Gelişimindeki EtkisiMicree Zhan Neden Madencilik Makinesini “Soyabilir”?Dragonmint 16T İncelemesiBitmain Antminer S9 İncelemesiBitmain Antminer S7 İncelemesiMarathon’dan 23 Milyon Dolarlık Madencilik AdımıHangi Şirketler ASIC Bitcoin Madencisi Üretiyor?Kazakistan Bitcoin Madenciliğine Yüzde 15 Vergi GetiriyorMadencilikte Çin’in Tahtı Sallanıyor Mu?ASIC Bitcoin Madencisi Nedir?Bitmain Antminer Sevkiyatlarını Üç Ay ErtelediMadenciliğin Üçte Biri AltcoinlerdeEthereum Madencilerinin Günlük Geliri Temmuz Ayında ArttıEthereum Classic Saldırısının Perde ArkasıFilecoin Bulut Bilişim Gücü Satın Alma RehberiFilecoin Madenciliğinde Bilinmesi Gerekenler!Madenciler Neden Boş Bloklar Kazıyor?İran’dan Bitcoin Madenciliğinde Yeşil IşıkBulut Madenciliğine Alternatif: “Ortak Madencilik”Z11 Madencilik Makinesi Nasıl Kullanılır?Venezuela’da kripto madenciliği yasaklandı“BTC’nin Hash Oranı, İtibariye Güvenin Çöktüğünü Gösteriyor”Bitcoin Madencilerinin Gelirinde Yüzde 23 Düşüş YaşandıHut 8’de “Beklenmeyen” Milyonlarca Dolarlık KazançMining Disrupt Madencileri Bir Araya GetiriyorLerner’den Satoshi İddialarıEthereum Madencileri Ağın ‘Gas’ Limitini Yüzde 25 ArtırıyorMadenciler Büyük Bir Zorluk Ayarlamasıyla Karşı KarşıyaEn Büyük BSV Madencisi Binance!Canaan Hisselerinde DüşüşBalancer Labs’tan Büyüme SinyalleriÇin’in Kripto GündemiBitmain Yönetimindeki İç Çekişmeler SürüyorBitcoin Madencileri ‘İrrasyonel’ Mi?Bitcoin’in Hash Gücü Toparlanmaya BaşlıyorZhan’dan Bitmain Çalışanlarına Ofis ÇağrısıMarathon’dan Bitcoin Madenciliği İçin Dev YatırımBilmeniz Gereken 5 En Büyük Madencilik ÇiftliğiPoolin BlockFi ile İşbirliği YapıyorBitcoin’in Merkezsizliğine Karşı Çin TehdidiBitmain, Antminer T19’u Piyasaya SürdüBitmain Yeni Nesil AntminerT19’u Satışa SunduEvden Madencilik Yapmak Hala Mantıklı mı?“Hash Gücü Doğudan Batıya Taşınıyor”“GPU Madenciliğini Satoshi Nakamoto İcat Etti”Bitcoin Hash Oranı Tekrar YükseldiBTC İşlem Ücreti Hızla DüşüyorGrayscale’nin Yarılanma Sonrası BTC’leri Dikkat ÇektiBitfury Madencilik Alanında Bir Yatırımcı Programı BaşlattıBitmain Zhan’ın Kovulmasıyla İlgili Açıklama YaptıÜcretsiz ve Açık Kaynaklı Cpuminer-opt ile CPU MadenciliğiMadencilerin Üzerindeki Baskı Fiyatlara YansıyorSichuan, Madenciliği Yasaklamaya HazırlanıyorYeni Nesil Madenciler Ağdan Çekilebilir Mi?Bitcoin Madencileri Ağdan Topluca ÇekilebilirÇin BTC Hash Oranını Düşürmek için Harekete GeçtiCanaan Creative İlk Çeyrekte Zarar EttiÇinli Madenciler Dört Gözle Yağmur Sezonunu Bekliyorlarİran Ulusal Kripto Madenciliği Stratejisine HazırlanıyorNvidia’nın GPU DavasıBitcoin Madenciliği Zorluğu,Yarılanma Sonrası Yüzde 6 Düştü2020 Yılının En İyi Bulut Madencilik ŞirketleriSüper Bilgisayarlara Zararlı Madencilik Yazılımı BulaştıMadenci Gelirinin Yüzde 17’si İşlem ÜcretlerindenYarılanma Madencilik Alanında Büyük Değişiklikler YarattıYeni Madencilik Havuzu Hash Oranına Göre Beşinci SıradaBitcoin Madencilerinin Üçte Biri Ağdan ÇekildiRiot Hash Oranını İkiye Katlamak İstiyor!Ebang’da 41 Milyon Dolarlık Zarar!Madencilikte Elektrik DengesiAydemir, Blok Ödülü Yarılanmasının Etkilerini DeğerlendirdiBitcoin Yarılanması: Yenilenme mi? Yıkım mı?Zhan Yeniden Temsilci KoltuğundaYarılanmadan Önce Hash Oranı DoruklardaBinance Madencilik Havuzunun Büyümesi Sorular DoğuruyorYarılanma Öncesi Madencilik AdımıBitcoin Madencileri Yenilenebilir Enerjiyi SevdiBitcoin’in Madencilik Zorluğu Yarılanma Öncesi ArttıTürk Madencilik Firması İran’da Tesis KuruyorMadenciler Blok Üretimini Üçe KatladıYarılanma Sonrası Madenci KapitülasyonlarıKripto Para Madenciliğine Başlamak İçin Ne Gerekli?Bitmain’de Koltuk KavgasıMadenciler Üçüncü Yarılanmayı Nasıl Atlatacak?Çin’den Blokzincir Şirketlerine ÇağrıYasa Dışı Monero Yazılımı 35 Bin Bilgisayara YayıldıYarılanma Öncesi Madencilik Ekipmanlarında Hata!Yeni Başlayanlar İçin Bitcoin MadenciliğiEbang’dan 100 Milyon Dolarlık Halka Arz PlanıRipple Madenciliği Nasıl Yapılır?Binance Madencilik Havuzunda İlk BlokMadenciliğin Çin’e Kayması Bitcoine Tehdit mi?Yeni Başlayanlar İçin Bitcoin Madencilik RehberiYeşil Dostu Madencilik Mümkün Mü?Borsalar PoS’a Odaklandı, Merkezileşme Söz Konusu mu?MicroBT’den Yarılanma Öncesi Üçlü AtakHut 8 Madencilik Şirketi Virüsün Kurbanı OlduMadenciler EndişeliExodus Telefonuna Kripto Para Madenciliği Özelliği GetiriyorMadenciler Yarılanmadan Sonra Fiyat Artışı BekliyorlarYeni Başlayanlar İçin Ethereum MadenciliğiEn Büyük Madencilik Havuzlarından Birisi KapatıldıBitfarms İşten Çıkarmalar Yapıyor!“DAG’ı Yerleştirmek İçin Yeterince GPU Belleği Yok” HatasıBitcoin Yarılanması Madencilere Ne Vadediyor?Madencilik Kaça Mal Oluyor?Yarılanma Tarihi Tekerrür Mü Ettirecek?Bitcoin Madencilik Makineleri İndirimde“Yarılanmadan Sonra Hash Oranı Yüzde 29 Düşebilir”Hisse İspatı (PoS), Emek ispatı (PoW) Hangisi Daha Adil ?Binance’nin İlk Bitcoin Madencilik Havuzu!2011’den Bu Yana En Büyük Madencilik Zorluğu DüşüşüMicrosoft’tan İnsan Gücüne Dayanan Kripto Madencilik Sistemi“Koronavirüs Madencilik Sektörünü Derinden Etkileyebilir”Bitmain’in S19 Serisi Çıkış Tarihi Nedeniyle EleştirildiRus Parasının Değerinin Düşmesi Madencilerin Yararına OlduBitmain Antminer S19 Serisini TanıttıKaranlık Ağlardaki Kripto Suçlar Interpol’ün HedefindeKripto Dünyasında Siber Suç MücadelesiBitDeer’den Yeni S19 Teklifi!Bitcoin Madencilik Zorluğu ArttıEnerji Santralinden Bitcoin Madenciliği Girişimi!Poolin, BCH İçin Altyapı Fonlama Planı’nın Lehine Oy VerdiBitmain Yeni Madencilik Ürünlerini Tanıttı!Canaan’ın Hisselerinde Büyük Artış!Bitmain 2019’da, SHA-256 ASIC Üretiminde Lider KonumdaydıFidelity Bitcoin Madencilik Mühendisi Arıyor2020 Yılında 6 Kripto Parada Madencilik Ödülü AzalıyorBulut Madenciliğine Rusya’dan Katılım Şaşırtıcı DüzeydeBitcoin Madencileri 2019’da 5 Milyar Dolar KazandıAsya Pasifik Bölgesi ASIC Üreticiliğinde İlk SıradaABD Adalet Bakanlığı Bitmain’e Soruşturma Açmış OlabilirDMG Bir Müşteri İçin Bin Adet BTC Madencilik Cihazı AldıRosatom Bitcoin Madenciliğine AtılıyorInterpol ve Trend Micro, Cryptojacking ile Mücadele EdiyorSBI ve GMO, Texas’taki Bitcoin Madenciliğinde Kiracı OlacakBitmain, Çalışanlarının Yarısını İşten Çıkaracakİki Rus Vatandaşı Korsan Madencilik Suçundan YargılanıyorWu Jihan Bitmain’deki Görevine Geri DönüyorABD Dünyanın En Büyük Madencilik Çiftliğine Sahip OlacakÇin Kripto Madencilik Sektöründe Büyük Fırtınalar KopuyorKripto Madencileri Dikkat! Bitmain Yeni Fiyatları AçıkladıKategorilerEn Çok Okunan Haberler

2020’nin En İyi Kripto OyunlarıblockchainBlokzincir Geliştirmek İçin En İyi 15 Programlama DiliblockchainBir Günde 118 Milyon Dolarlık BTC DolandırıcılığıbitcoinZ11 Madencilik Makinesi Nasıl Kullanılır?Kripto MadencilikAltcoinlerde Çökme RiskialtcoinBitcoin Fiyat Eylemini Etkileyen Nedir?bitcoinMenaPay’den Kredi Kartı Müjdesi!altcoinBitcoin Yarılanması Nedir?bitcoinBitcoin’de Son DurumbitcoinMenaPay Artık SuperApp Oldu!blockchain


Piyasanın korku & açgözlülük endeksiKorku (Ko)Açgözlülük (Aç)

  • 3 gün
  • Dün
  • Bugün

Detaylar İçin Tıklayınpowered by : alternative


bfmedia/data

BTC$ 11,560.845
ETH$ 385.410
XRP$ 0.279
USDT$ 1.000
BCH$ 280.477
LTC$ 58.587
LiNK$ 14.838
BSV$ 191.212
ADA$ 0.120
EOS$ 3.258
En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi BENZER İÇERİKLER
En İyi 8 Bulut Madenciliği Sitesi YAPILAN YORUMLAR