Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CryptoTab VPN – unlimited access to global 2021

Download CT VPN to get access to any website from anywhere in the world. Use the VPN app on your mobile devices, while at home or traveling abroad. Browse the web without restrictions. Keep your data safe and your location private.

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Dünyanın her yerinden herhangi bir web sitesine erişmek için CT VPN’i indirin. VPN uygulamasını evdeyken veya yurt dışında seyahat ederken mobil cihazlarınızda kullanın. Web’e kısıtlama olmadan göz atın. Verilerinizi güvende ve konumunuzu gizli tutun.

● CT VPN ile daha önce mevcut olmayan web sitelerini ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Her tür içeriğe sınırsız özel erişim elde edin.
● Ülkeleri kolayca değiştirebilir ve IP adresinizi gizleyebilirsiniz. Listeden herhangi bir ülke seçin ve tek bir tıklamayla konumu değiştirin.
● Wi-Fi verilerini CT VPN ile güvenli hale getirin ve gizliliği kaybetme korkusu olmadan halka açık Wi-Fi’ye bağlanın. VPN hizmeti ile hem mobil İnternet hem de Wi-Fi bağlantısını kullanın.
● CT VPN kullanmak, sürekli bir bağlantıyı sürdürmek için mobil pilinizi tüketmez. Bu nedenle, cep telefonunuzun pilinin çabuk biteceğinden endişelenmenize gerek yok. Cihazınızı verimli kullanmanızı ve daha uzun süre dayanacağından emin olmanızı sağlar.
● Hangi uygulamaların güvenli tüneli kullanacağına ve VPN bağlantısı üzerinden çalışacağına ve hangilerinin her zamanki gibi çalışacağına karar verebilirsiniz.
● Güvenli akış için yüksek hızlı bir bağlantı deneyimi yaşayın. CT VPN, video izlemek, oyun oynamak ve herhangi bir web sitesine göz atmak için ihtiyacınız olan hızı sağlar.
● Trafik optimizasyon özellikleriyle reklamlardan kurtulun. Ek mobil bant genişliği konusunda endişelenmeden internette güvenle gezinin. Daha güvenli, daha hızlı sörf yapın ve ekstra masraflardan kaçının.

Özellikleri:

– 1 GB’a kadar hız
– Tek bir hesapla 1000 cihaza kadar bağlanın.
– En yüksek güvenlik seviyesi için güçlü şifreleme
– Bağlantıyı sürdürmek için ek trafik yok
– Netflix ve diğer yayın hizmetleriyle çalışır
– Günlük yok politikası
– Güvenli DNS
– Premium sunucular seçeneğine sahip yüksek hızlı sunucular
– Trafik ve pil optimizasyonu
– 24/7 müşteri desteği

Uygulamayı yükleyin ve ihtiyacınız olduğunda akıllı telefonlarda ve tabletlerde hızlı ve güvenli İnternetin keyfini çıkarın!

DARALT

 

CryptoTab VPN – unlimited access to global 2021 YAPILAN YORUMLAR